Keller & Kalmbach GmbH
Language

 

Dodávací program

Dodávací program Keller & Kalmbach zahŕňa viac ako 50.000 druhov tovarov z oblastí: 


Spájacie súčiastky

skrutky, matice, čapy, podložky, kolíky, závlačky, súpravy,

čiapočky, sedlové pružiny, pružné krúžky, zaslepovacie nity, kolíky so závitmi,

spajače dreva a iné malé časti v rámci logistických projektov.

 


Kreslené časti

Sústružené, razené, lisované a frézované časti zo všetkých materiálov, vo všetkých akostiach, s každou povrchovou úpravou.


Upevňovacia technika

hmoždinky, kotvy, upevnenia veľkých záťaží, chemické upevnenia,

špeciálne upevnenia, upevnenia dutých priestorov, lepidlá, spajače dreva,

háčky, strmene, klince, uhly, vydierkované platne, trámy atď.

 


Ručné náradie

Montážne náradie, vŕtacia a obrábacia technika, zámočnícka technika, brúsna a rozmetacia technika, technika spájkovania a zváracia technika, meracia technika, stavebné náradie, náradie pre sanitu/kúrenie atď.


Elektrické náradie

Elektrické náradie na vŕtanie, rozdeľovanie, skrutkovanie, brúsenie, rezanie, zváranie, pílenie, čerpanie, zošívanie, ohýbanie, nakladanie, čistenie, výrobu prúdu atď. Vyše 40 značiek.


Zdvíhacie zariadenia

Viazacie prostriedky, poistenie nakladania, časti zostavovania reťazí, ozubené drôty, obchodné reťaze, elektrické a hydraulické zdvíhacie zariadenia, ručné zdvíhacie zariadenia, hydraulika a strojové zdviháky, žeriavy a súčasti žeriavov, vozíky k žeriavom, závesné vozíky a pomôcky pre dvíhanie záťaže atď.


Ochrana pri práci

Pracovné oblečenie, ochrana proti vode, pracovné topánky, ochrana hlavy a dychu, ochrana pokožky, rukavice, bezpečnostné príslušenstvo, výbava prvej pomoci, ochrana hlavy, kolien a nôh, ochrana proti horúčave a ohňu atď.


Vybavenie prevádzok

Potreby do dielní, vybavenie kancelárií, zariadenia do skladov a transportov, rebríky a lešenia, technika na ochranu životného prostredia, vykurovacie a čistiace prístroje, vybavenie vozidlami atď.


Chemicko-technické produkty

Produkty údržby, stavebná chémia, utesňovacie látky, farby a odstraňovače náterov, lepidlá a lepiace pásky, ochrana proti korózií, mazadlá, oleje, mastivá a mazadlá, PU-peny, čistidlá atď.

 


 
    Druckansicht 

Keller & Kalmbach GmbH | Oderská 333/5 | CZ-196 00 Praha 9 | Tel.: +420 222 747 021 | info.cz@keller-kalmbach.com